Każdy kto związany jest zawodowo z branżami budowlaną i developerską może powalczyć o tytuł Mistrza Polski w triathlonie. Impreza odbywać się będzie w ramach zmagań w kategoriach OPEN i wiekowych na dwóch dystansach: 1/8 i 1/4 IM, przy okazji też poznamy Branżowego Mistrza Polski.

Kurzętnickie zawody zgromadzą wielu miłośników pływania, jazdy na rowerze i biegania, którzy powalczą również o nagrody pieniężne.

Każdy kto wystartuje w Kurzętniku, a jednocześnie reprezentuje zawód związany z branżą budowlaną albo developerską może powalczyć o tytuł Championa. To będzie ogromna satysfakcja wywalczyć taki tytuł, bo Organizatorzy dzięki branżowym patronatom chcą dotrzeć do szerokiej grupy triathlonistów na co dzień pracujących w budowlance, czy zajmujących się też sprzedażą chociażby mieszkań. Polski Związek Firm Developerskich, Polskie Stowarzyszenie Dekarzy i Związek Polskie Okna i Drzwi docierają do dziesiątek tysięcy odbiorców. Jest zatem szansa na spotkanie sporej grupy triathlonistów z tego środowiska.

Zawody odbywać się będą w rywalizacji indywidualnej, ale do udziału w ściganiu mogą przystąpić także sztafety. „ Potrafisz pływać, a nie lubisz biegać i jeździć na rowerze? Namów koleżankę i kolegę, którzy wolą te dyscyplin sportu. Połączcie siły i wystartujcie w Kurzętniku” – namawia Tomasz Galiński, organizator Triathlon Kurzętnik 2021. To będzie okazja do spędzenia rodzinnego aktywnego weekendu w tej malowniczo położonej gminie nad Drwęcą. Dlaczego? Bo oprócz dorosłej rywalizacji będą mogły także pływać i biegać dzieci i nastolatki.

Organizatorzy zapowiadają aquathlon dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia i bieg Malucha. Emocji zatem nie zabraknie.

Zawody wspierać będzie wielu Sponsorów. Pierwszym, Sponsorem Tytularnym rywalizacji mistrzowskiej została firma PORTA KMI POLAND. Zawody odbędą się jako I PORTA DRZWI Mistrzostwa Polski w Triathlonie Branży Budowlanej i Developerskiej.

Jak mówi Piotr Chodak szef PR w firmie:

W PORTA DRZWI wiemy jak dużą wartość ma rywalizacja sportowa. Dzięki temu nie tylko dbamy o swoje ciało, ale również budujemy więzi z innymi uczestnikami. PORTA ACTIVE TEAM to ludzie pełni pasji, którzy żeglują po bliskich i dalekich wodach, to uczestnicy maratonów, a nawet dzielni wojownicy w ramach zawodów triathlonowych.

Cieszymy się, że możemy wesprzeć to wyjątkowe wydarzenie oraz wziąć w nim udział jak równy z równym.

PORTA KMI POLAND jest największym producentem drzwi w Europie Środkowo-Wschodniej. Produkuje co miesiąc ponad 65 tys. drzwi wewnętrznych, wejściowych, zewnętrznych i technicznych oraz ponad 60 tys. ościeżnic.

Patronat Honorowy na imprezą objął Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Pan Gustaw Marek Brzezin. To dodaje rangi temu wydarzeniu, które może stać się cyklicznymi zawodami przyciągającymi pod Kurzą Górę setki miłośników triathlonu z całego kraju.

triathlon-kurzetnik
triathlon-kurzetnik
triathlon-kurzetnik
triathlon-kurzetnik
Aktualności